Göktürkler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Göktürkler

şehir forumu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bayıldım bu düellolara :D

5 posters
YazarMesaj
EnesTuran
Site Kurucusu
Site Kurucusu
EnesTuran

Şehir İsmi : -Göktürkler--Uygurlar--Kırgızlar-

Bayıldım bu düellolara :D Empty
MesajKonu: Bayıldım bu düellolara :D   Bayıldım bu düellolara :D I_icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 10:21 am

1.Schwarzeinq123 bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 31 tecrübe puanı elde etti ve Schwarzeinq123'den $ 5 para aldı.
2.JagerJoxue bayıldı.JagerJoxue'in malesef üzerinde parası yoktu, onun için xxMaDxx'e bir şey yok.
3.yigidoo bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 49 tecrübe puanı elde etti ve yigidoo'den $ 26 para aldı.
4.CHeSSMaN bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 8 tecrübe puanı elde etti ve CHeSSMaN'den $ 35 para aldı.
5.lookthedifference bayıldı.lookthedifference'in malesef üzerinde parası yoktu, onun için xxMaDxx'e bir şey yok.
6.Sartan bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 76 tecrübe puanı elde etti ve Sartan'den $ 8 para aldı.
7.Blackjacky bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 7 tecrübe puanı elde etti ve Blackjacky'den $ 30 para aldı.
8.Marquil bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 52 tecrübe puanı elde etti ve Marquil'den $ 4 para aldı.
9.enjoyy bayıldı.enjoyy'in malesef üzerinde parası yoktu, onun için xxMaDxx'e bir şey yok.
10.yigidoo bayıldı.yigidoo'in malesef üzerinde parası yoktu, onun için xxMaDxx'e bir şey yok.
11.Schwarzeinq123 bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 36 tecrübe puanı elde etti ve Schwarzeinq123'den $ 5 para aldı.
12.Marquil bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 41 tecrübe puanı elde etti ve Marquil'den $ 14 para aldı.
13.Karl Marx bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 16 tecrübe puanı elde etti ve Karl Marx'den $ 30 para aldı.
14.evreka bayıldı.evreka'in malesef üzerinde parası yoktu, onun için xxMaDxx'e bir şey yok.
15.fırat07 bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı ve 11 tecrübe puanı elde etti. fırat07'in malesef üzerinde parası yoktu, onun için xxMaDxx'e bir şey yok.
16.Ertuğrul Aktürk bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı ve 39 tecrübe puanı elde etti. Ertuğrul Aktürk'in malesef üzerinde parası yoktu, onun için xxMaDxx'e bir şey yok.
17.enjoyy bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 54 tecrübe puanı elde etti ve enjoyy'den $ 35 para aldı.
18.tsinuk bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı, 85 tecrübe puanı elde etti ve tsinuk'den $ 20 para aldı.
19.HolyDay bayıldı. xxMaDxx düelloyu kazandı ve 42 tecrübe puanı elde etti. HolyDay'in malesef üzerinde parası yoktu, onun için xxMaDxx'e bir şey yok.

To be continued

En son EnesTuran tarafından Perş. Mayıs 07, 2009 8:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://gokturkler.yetkinforum.com
EjderLefLef
Acemi
Acemi
EjderLefLef

Şehir İsmi : -Gök-Türkler-

MesajKonu: Geri: Bayıldım bu düellolara :D   Bayıldım bu düellolara :D I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 2:55 pm

bayılan bayılana lol! lol! lol!
kadir35buçuk
Acemi
Acemi
kadir35buçuk

Şehir İsmi : Uygurlar

MesajKonu: Geri: Bayıldım bu düellolara :D   Bayıldım bu düellolara :D I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:34 pm

bu dün bastımız şehir değilmi hani ben 102 çakmıştım lol! lol! lol! lol! lol! Very Happy Very Happy Very Happy
BL4CT
C0M!SER - EX
C0M!SER - EX
BL4CT

Şehir İsmi : -Gök-Türkler-

MesajKonu: Geri: Bayıldım bu düellolara :D   Bayıldım bu düellolara :D I_icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 11:04 pm

Maşallah maşallah Suspect
EnesTuran
Site Kurucusu
Site Kurucusu
EnesTuran

Şehir İsmi : -Göktürkler--Uygurlar--Kırgızlar-

MesajKonu: Geri: Bayıldım bu düellolara :D   Bayıldım bu düellolara :D I_icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 8:19 pm

güncellendi
https://gokturkler.yetkinforum.com
procarfter
Azimli
Azimli
procarfter

Şehir İsmi : -GökTürkler-

MesajKonu: Geri: Bayıldım bu düellolara :D   Bayıldım bu düellolara :D I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:47 pm

süpersiniz bende adam bulsam bi tane şu mudridge yüzünden amma yemek istio Very Happy Very Happy
http://procarfter.myminicity.com/

Bayıldım bu düellolara :D
1 sayfadaki 1 sayfası